Фінансова допомога українським біженцям у Грузії: на які суми виплат можна розраховувати з жовтня

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські біженці у Грузії з 16 жовтня знову зможуть отримувати матеріальну допомогу. Прийом заявок буде відновлено. Анкети, заповнені у жовтні, розглядатимуться для виплат у листопаді. Виплати передбачені на півроку.

Фінансова допомога українським біженцям у Грузії: на які суми виплат можна розраховувати з жовтня - today.ua

Так, матеріальна допомога українцям виплачуватиметься у рамках нової Програми фінансової підтримки українців UKR CASH TRANSFER. Вона розрахована на тих біженців, які проживають у Грузії, починаючи з лютого, і належать до груп найбільш уразливих категорій населення.

На отримання 235 ларі (86 євро) на місяць можуть розраховувати українці з обмеженими можливостями, люди віком понад 60 років, багатодітні сім'ї (3 та більше дітей), а також неповні сім'ї без постійного доходу.

Заповнити анкету на отримання виплат можна за посиланням, починаючи з 16 жовтня 2022 року. Наразі організація обробляє всі попередні заявки. Один представник сім'ї реєструє всіх інших членів сім'ї, які перебувають у Грузії та претендують на допомогу.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Фінансова допомога українським біженцям у Грузії: на які суми виплат можна розраховувати з жовтня

Після заповнення анкети представник UniteTogether зв'яжеться із заявниками для перевірки даних у рамках особистої зустрічі. Співбесіда проводиться в офісі благодійної організації UniteTogether або за місцем проживання осіб. Процес перевірки триває 2 тижні, після чого ваші дані будуть передані для зарахування виплат.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кожному одержувачу допомоги нарахують 6 виплат протягом 6 місяців по 235 ларі. Щомісяця потрібно проходити верифікацію та підтверджувати свій статус у Грузії.

Нагадаємо, українські біженці у Польщі можуть отримати грошову підтримку від The Lutheran World Federation (LWF).

Головне