Два способи збільшити термін служби акумулятора смартфона

Акумулятор смартфона має властивість зношуватися, якщо пристроєм користуються неправильно. Мається на увазі, що неправильна зарядка смартфона скорочує місяці його життя. Тому важливо знати, від яких помилок потрібно позбутися, щоб продовжити життєздатність батареї у своєму смартфоні.

Два способи збільшити термін служби акумулятора смартфона - today.ua

Є дві основні проблеми, які допускають більшість користувачів. Перша - нічна зарядка смартфона. І друга - робота на пристрої під час його зарядки.

Смартфон ставити на зарядку на всю ніч строго не рекомендується. Сучасні пристрої начебто мають програмне забезпечення, що відключає їх, коли смартфон "наївся". Однак, програма або система охолодження смартфона можуть збитися, і ви ризикуєте тим, що смартфон повністю згорить. Для повного заряду новому телефону досить 1-2 години часу, тому немає сенсу тримати його по 8 годин на зарядці. Два способи збільшити термін служби акумулятора смартфона До того ж, не секрет, що смартфони не потрібно заряджати до 100%. Цілком оптимально зарядити пристрій до 80-90%, адже це дозволяє витратити менше одного циклу зарядки, а як відомо, у кожного пристрою є певна кількість циклів, коли його ємність не перестає знижуватися. Як правило, це 500 циклів.

При активному використанні телефону під час зарядки акумулятор додатково нагрівається, перегріває електронні компоненти пристрою, що не є добре. Тому під час заряду не варто навантажувати смартфон додатковою роботою, особливо грати в ігри. Також категорично заборонено під час зарядки класти пристрій на сонці, або собі під подушку.

Нагадаємо, які популярні додатки з Google Play крадуть гроші зі смартфонів користувачів.

ДЖЕРЕЛОgazeta.ru