Два способи збільшити термін служби акумулятора смартфона

Автор: Лобанова Єлизавета

Акумулятор смартфона має властивість зношуватися, якщо пристроєм користуються неправильно. Мається на увазі, що неправильна зарядка смартфона скорочує місяці його життя. Тому важливо знати, від яких помилок потрібно позбутися, щоб продовжити життєздатність батареї у своєму смартфоні.

Два способи збільшити термін служби акумулятора смартфона - today.ua

Є дві основні проблеми, які допускають більшість користувачів. Перша - нічна зарядка смартфона. І друга - робота на пристрої під час його зарядки.

Смартфон ставити на зарядку на всю ніч строго не рекомендується. Сучасні пристрої начебто мають програмне забезпечення, що відключає їх, коли смартфон "наївся". Однак, програма або система охолодження смартфона можуть збитися, і ви ризикуєте тим, що смартфон повністю згорить. Для повного заряду новому телефону досить 1-2 години часу, тому немає сенсу тримати його по 8 годин на зарядці. Два способи збільшити термін служби акумулятора смартфона До того ж, не секрет, що смартфони не потрібно заряджати до 100%. Цілком оптимально зарядити пристрій до 80-90%, адже це дозволяє витратити менше одного циклу зарядки, а як відомо, у кожного пристрою є певна кількість циклів, коли його ємність не перестає знижуватися. Як правило, це 500 циклів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При активному використанні телефону під час зарядки акумулятор додатково нагрівається, перегріває електронні компоненти пристрою, що не є добре. Тому під час заряду не варто навантажувати смартфон додатковою роботою, особливо грати в ігри. Також категорично заборонено під час зарядки класти пристрій на сонці, або собі під подушку.

Популярні зараз

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Пентагон розкрив номенклатуру першого пакету військової допомоги Україні: чи дадуть ATACMS

Нагадаємо, які популярні додатки з Google Play крадуть гроші зі смартфонів користувачів.