Доплати військовослужбовцям: хто буде отримувати по 30, 50 та 100 тисяч гривень у червні

Українські військовослужбовці в умовах військового стану можуть розраховувати на доплати, розмір яких варіюється від 30 до 100 тисяч гривень. Стало відомо, хто буде отримувати ці кошти у червні.

Доплати військовослужбовцям: хто буде отримувати по 30, 50 та 100 тисяч гривень у червні - today.ua

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів усі силовики в Україні почали отримувати по 30 тисяч гривень доплати. Ті, хто ніс службу на передовій, отримували 100 тисяч гривень додатково. Виплати їм продовжили, а у тих, хто служить у тилу – забрали.

Хто із військовослужбовців отримає 30 тисяч гривень доплати

Експерти "Юридичної сотні" повідомили, що влітку продовжать виплачувати по 30 тисяч гривень тим військовослужбовцям, які виконують бойові чи спеціальні завдання за бойовими розпорядженнями та наказами. 

Хто із військовослужбовців отримає 100 тисяч гривень доплати

Бійці на передовій мають право на виплату 100 тисяч гривень. Ці кошти їм нараховують за безпосередню участь у боях. Райони проведення визначаються рішеннями Головнокомандувача ЗСУ. Виплата передбачена пропорційно до часу виконання завдань. Також їх отримають військові Повітряних сил, військові медики, моряки, якщо вони виконували завдання на передовій.

Хто із військовослужбовців отримає 50 тисяч гривень доплати

Адвокат Роман Лихачов повідомив, хто отримує 50 тисяч гривень доплати. Такі доплати передбачені керівникам, які виконують бойові завдання у складі військового органу управління. Головнокомандувач ЗСУ та Генштаб визначатимуть територію виконання завдань.

Доплати військовослужбовцям: хто буде отримувати по 30, 50 та 100 тисяч гривень у червні

Які доплати належать строковикам та контрактникам

Правозахисники уточнили, що строковики можуть розраховувати на доплату до 100 тисяч гривень за участь у бойових діях на фронті. Виплати для них зводяться до посадового окладу – від 350 до 700 гривень відповідно до розрядів. Контрактники ж претендують на всі виплати, які належать мобілізованим військовослужбовцям на загальних засадах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні готується підвищення зарплат військовослужбовцям, які перебувають на фронті та в тилу.

ДЖЕРЕЛОnv.ua