Долар переступив позначку в 40 грн: українцям розповіли, коли очікувати зниження курсу

Автор: Лобанова Єлизавета

Курс долара в Україні 27 липня підвищився в обмінниках до 40,5 грн/долар, що на 60 копійок дорожче, ніж у попередній банківський день. Більшість банків залишили курс американської валюти нижче 40 грн, проте після того, як Нацбанк України на 25% підвищив офіційний курс долара, решта банків з кожним днем продовжує підвищувати вартість іноземної валюти.

Долар переступив позначку в 40 грн: українцям розповіли, коли очікувати зниження курсу - today.ua

ПриватБанк у середу вранці підвищив курс долара на 40 копійок – до 39,7 грн/долар. В OTP Bank долар додав за добу 55 копійок і коштує 39,5 грн/долар. Ощадбанк продає американську валюту по 39,8 грн/долар, а в Райффайзен Банку, Альфа-Банку та Укргазбанку 27 липня встановили курс на рівні 39,9 грн/долар. В Укрсиббанку долар продають українцям по 37,57 грн/долар.

Понад 40 грн/долар встановили курс в Універсал Банку (40,1 грн/долар) та ПУМБ (40,5 грн/долар).

Курс євро продовжує залишатися на одному рівні із доларом. Так, на сьогоднішній день євро в середньому продають в обмінниках по 40,84 грн/євро, купують за 40,39 грн/євро.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

У ПриватБанку курс євро становить 39,8 грн/євро. В Ощадбанку та Альфа-Банку за один євро просять 40,1 грн, в OTP Bank – 40,6 грн за євро. Курс євро в Укргазбанку складає 40,4 грн, у Райффайзен Банку – 40,5 грн. Банк ПУМБ 27 липня підвищив вартість євро на 50 копійок - до 41 грн/євро. Долар переступив позначку в 40 грн: українцям розповіли, коли очікувати зниження курсу За словами фінансового аналітика Віталія Шапрана, з огляду на стан безготівкового ринку, протягом тижня курс долара та євро почнуть знову знижуватись. Цьому сприятиме надлишок безготівкової валюти на міжбанку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На думку експерта, НБУ вирішив перестрахуватися, запустивши в дію рішення, що передбачали розвиток найгіршого сценарію в економіці. Більше того, це сталося якраз напередодні підписання зернової угоди та збільшення ймовірності відкриття портів. Шапран вважає, що знижувати офіційний курс потрібно було меншими темпами.

Нагадаємо, що 21 липня НБУ підвищив офіційний курс долара на 25% - до 36,57 грн, що призвело до різкого ослаблення національної валюти в обмінниках.

Головне