Долар не перевищить 29 гривень: українцям озвучили курс американської валюти на найближчі три роки

Долар в Україні продовжуватиме зростати. Найближчими днями курс гривні до долара становитиме 27,5 грн, а в грудні наступного року курс очікують на рівні 28,1 грн/долар. Як змінюватиметься курс валют протягом найближчих трьох років, спрогнозували у Міністерстві економіки.

Долар не перевищить 29 гривень: українцям озвучили курс американської валюти на найближчі три роки - today.ua

У Мінекономіки встановили курс долара на кінець 2023 року – 28,4 грн/долар. Середньорічне значення становитиме 28,63 грн. У грудні 2024 року курс підніметься до 29 грн/долар, і за підсумками року середній показник становитиме 28 грн/долар.

На сьогоднішній день офіційний курс долара встановлено на позначці 27,29 грн/долар. Проте є фактори, які можуть прискорити девальвацію гривні, і до кінця 2021 року курс очікується в межах 27,5 грн/долар. Долар не перевищить 29 гривень: українцям озвучили курс американської валюти на найближчі три роки Фінансові аналітики не беруться точно пророкувати, яким буде курс валют перед Новим роком. Але одне можна сказати достовірно: гривня найближчим часом не зміцнюватиметься, і нижче 27,5 грн/долар курс не буде.

Невизначеність на ринку валют на сьогоднішній день найбільш пов'язана з повідомленнями про коронавірус Омікрон, який переможно крокує вже всіма континентами. Заява про державний переворот в Україні та напружена ситуація на кордоні з Росією також можуть несподівано змінити курс долара.

Нагадаємо, аналітик компанії "Центр біржових технологій" (ЦБТ) Максим Орищак вважає, що у разі початку повномасштабної війни з Росією курс долара в Україні може зрости до 60 гривень.

ДЖЕРЕЛОubr.ua