До 12 зарплат: стало відомо, яку компенсацію виплатить Ахметов звільненим працівникам

Стала відома компенсація, яку Рінат Ахметов виплатить своїм звільненим працівникам із "Медіа група Україна". Кожен звільнений член колективу отримає вихідну допомогу. Її розмір становитиме від 3 до 12 середніх місячних зарплат за минулий рік.

До 12 зарплат: стало відомо, яку компенсацію виплатить Ахметов звільненим працівникам - today.ua

Про це інформує видання kontrakty, посилаючись на дані, оприлюдненні на сайті компанії SCM.

У повідомленні, зокрема, йдеться, що кожен працівник медіа-холдингу Медіа Група Україна отримає компенсація в розмірі від 3 до 12 місячних зарплат. Коефіцієнт від 3 до 12 залежатиме від стажу, який кожна конкретна людина відпрацювала в медіа-холдингу. Та в будь-якому випадку, навіть трикратний розмір зарплати – це значно вище, ніж передбачено законодавством.

"Це кратно більше, ніж передбачено чинним законодавством (за законом, при звільненні повинен бути виплачений один місячний оклад). Розмір вихідної допомоги трудовому колективу безпрецедентний для українського медіа-ринку!, - йдеться у повідомленні SCM.

До 12 зарплат: стало відомо, яку компенсацію виплатить Ахметов звільненим працівникам

За основу для розрахунку беруться саме довоєнні минулорічні зарплати, які були вищі за цьогорічні. Крім того, звільнені працівники одержать усі виплати, які їм належать за трудовим законодавством. Наприклад, компенсацію за невикористані відпустки та інші гроші, які вони мають одержати.

Процес завершення роботи Медіа Групи Україна проходить у кілька етапів. За словами директора зі зв'язків з громадськістю та комунікацій SCM Наталії Ємченко, рішення щодо відмови від медіа-бізнесу було для Ріната Ахметова вимушеним і вкрай непростим. За роки існування Медіа Групи Україна вдалося створити потужний колектив професіоналів медійної сфери, якими компанія дуже гордиться.

"Ваша праця - наша гордість! Саме через глибоку повагу до команди Рінат Ахметов вирішив, що вихідна допомога кожному має бути більшою, ніж передбачає закон, щоб гарантувати кожному і кожній принаймні три місяці на те, щоб визначитися, що далі. Ви всі круті фахівці! Нехай ваш подальший шлях буде широким, рівним і тільки вгору! Чекаємо ваших нових звершень", - додала Наталія Ємченко.

Нагадаємо, напередодні початку війни, 23 лютого, Рінат Ахметов звернувся до українського бізнесу, громадян і влади із закликом об'єднатись навколо спільної загрози.

ДЖЕРЕЛОkontrakty.ua