Чим підгодувати часник на грядці, якщо він жовтіє: три перевірені засоби

Часник разом із цибулею – дві найдоступніші для вирощування культури, які не потребують особливого догляду. Однак із часником можуть виникнути нюанси. Якщо листя часнику починає жовтіти, то ігнорувати цю ознаку не можна. Потрібно одразу ж підгодувати рослину.

Чим підгодувати часник на грядці, якщо він жовтіє: три перевірені засоби - today.ua

Велике значення для росту будь-яких рослин має ґрунт. Часнику потрібний нейтральний Ph. Цій культурі категорично не підходить закислений грунт.

Кислий грунт не дає часнику достатню кількість корисних речовин, в результаті чого листя починає жовтіти. Тепер ви знаєте, у чому причина.

Чим підгодувати часник навесні

Досвідчені городники переконані, що народні засоби підживлення діють не гірше, ніж магазинна хімія.

Першим засобом, яким можна удобрити часник, може бути нашатирний спирт. Для приготування розчину для поливу часнику, потрібно розвести три столові ложки нашатирю в 10 літрах води. Отриманим розчином потрібно поливати часник під корінь.

Чим підгодувати часник на грядці, якщо він жовтіє: три перевірені засоби

Якщо ґрунт кислий, то в ньому не вистачає азоту. Щоб удобрити землю, можна провести мульчування з курячим послідом. Часник у такому ґрунті буде вам вдячний за життя.

Більшість садівників використовує золу для удобрення часнику. Її можна залити окропом, почекати до повного остигання, розвести в пропорції 300 г золи на 10 літрів води і рясно полити грядку. Можна не морочитися, і якщо немає часу, то просто висипати золу на грядку з часником. Однак якщо ви не перевіряли рівень pH на ділянці - використовуйте такий метод досить обережно.

Раніше повідомлялося, як приготувати ефективне і просте підживлення для росту помідорів.

ДЖЕРЕЛОunian.net