Чому у користувачів Viber швидше розряджаються смартфони, і як вирішити цю проблему

Viber залишається найпопулярнішим месенджером серед українців, однак є ряд нюансів, які вимагають доопрацювання на думку користувачів. Зокрема, деякі з них скаржаться на те, що месенджер розряджає їх смартфони більше, ніж будь-які інші програми.

Чому у користувачів Viber швидше розряджаються смартфони, і як вирішити цю проблему - today.ua

Справа у тому, що Viber постійно працює у фоновому режимі, що відчутно впливає на заряд акумулятора смартфона. Навіть якщо у користувачів вимкнений Wi-Fi, то месенджер непомітно підключається до відкритих мереж, хоча на панелі смартфона цього не видно. Через це смартфон може розрядитися швидше, ніж хотілося б, коли ви, наприклад, спілкуєтеся у Viber у метро або потязі, де зв'язок може перериватися.

Щоб позбутися від цієї проблеми, перейдіть у розділ "Налаштування", оберіть "Загальні" - "Wi-Fi" - "Політика режиму очікування".

Чому у користувачів Viber швидше розряджаються смартфони, і як вирішити цю проблему

За замовчанням у "Налаштуваннях" встановлено параметр "Завжди на зв'язку". Змініть його на "Використовувати параметри пристрою". Тепер Viber буде підлаштовуватися під загальні налаштування смартфона, та не буде так швидко садити зарядку.

Якщо ви використовуєте Viber для роботи та важливих обговорень – обов'язково робіть резервні копії усіх повідомлень. Для цього зайдіть у "Параметри" - "Обліковий запис" та налаштуйте свій гаджет так, щоб інформація завантажувалася у хмару щодня.

Нагадаємо, яких корисних опцій Viber немає в інших мессенджерах на смартфонах українців.

ДЖЕРЕЛОliga.net