Функція геолокації включена по замовчуванню на більшості смартфонів. Власники пристроїв не звертають на це уваги, адже звикли користуватися Google-картами та іншими додатками, які відстежують їх місцезнаходження, у будь-який час. Насправді, функцію геолокації потрібно відключати, якщо ви не використовуєте навігатор або карти. Чому саме це потрібно робити, ми вам розповімо.
Геолокація у смартфоні не лише допомагає вам орієнтуватися у просторі, але й використовується розробниками різних додатків для збору персональних даних, які потім враховуються при створенні реклами. Якщо ви втомилися від нав'язливої реклами, то варто просто вимкнути гелокацію.
Усі користувачі смартфонів вже давно помітили, що реклама у мессенджерах та соцмережах їм видається цілеспрямовано, відповідно до їх смаків. Достатньо включити геолокацію і вбити в пошуковику смартфона товар, який вас цікавить, як тут же починають приходити рекламні повідомлення з усіх магазинів, які знаходяться поруч.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Маркетингові компанії навчилися використовувати геодані для формування конкретних пропозицій для своїх користувачів. Якщо власник смартфона, наприклад, зазначає свою геолокацію в Instagram чи Facebook, то ці додатки передають цю інформацію партнерам, і за лічені хвилини починають формуватися пакетні рекламні пропозиції. Якщо вимикати геолокацію, то ви помітите, наскільки зменшиться кількість настирливої реклами.
Ще один важливий нюанс. При постійно включеній геолокації смартфон розряджається в рази швидше, тому якщо ви хочете зберегти батарею, вимикайте цю функцію.
Раніше повідомлялося, які системні програми на смартфонах Xiaomi витрачають інтернет-трафік, а користувачі про це навіть не здогадуються.