Через карстове провалля, що утворилось на Буковині, Укрзалізниця змінила маршрути руху потягів

Кілька днів тому на залізничному перегоні Новоселиця-Мамалига у Чернівецькій області дощі розмили ґрунт, і через це прямо під залізничним полотном утворилось глибоке карстове провалля. Порожнина швидко розросталась і вже за добу глибина провалля сягала 6 метрів, і вони стало ширшим. Колія буквально нависла над порожнечею. Отже, ні про який рух поїздів у цій місцевості і мови не могло бути.

Через карстове провалля, що утворилось на Буковині, Укрзалізниця змінила маршрути руху потягів - today.ua

Працівники компанії оперативно взялись за роботу з ліквідації наслідків зсуву ґрунту. Попервах вони обіцяли завершити роботу за півдоби, однак, як з'ясувалося згодом, масштаби лиха були недооцінені. Отже, щоб подолати його, знадобиться не один день.

Тому компанія Укрзалізниця приняла рішення щодо зміни маршрутів руху поїздів, а також про організацію додаткового потяга. Схема руху поїздів в районі карстового провалля змінилася.

"Поїзд №118/117 Чернігів — Чернівці …курсуватиме об'їзним шляхом — через Тернопіль та Заліщики. Через це з маршруту виключені зупинки на станціях: Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський та Дунаївці", - пишуть у Facebook компанії Укрзалізниця.

Через карстове провалля, що утворилось на Буковині, Укрзалізниця змінила маршрути руху потягів

Звісно, жоден поїзд через перегін Новоселиця-Мамалига тепер не пускають.

В маршрутах руху поїздів передбачені такі зміни:

  • Із Чернівців до Києва можна дістатися потягом №8/7 Чернівці-Київ, до якого з 27 вересня додадуть більше вагонів.
  • Із понеділка, 27 вересня також знову ходитиме поїзд №118/117, але за зміненим маршрутом.
  • В Укрзалізниці також попереджають, що цей рейс (№118/117) не відправлятиметься в рейс із Чернівців 1 і 2 жовтня, а також 15 і 16 жовтня.
  • Відповідно з Чернігова цей самий рейс не відправлятиметься 2 і 3, а також 15 і 16 жовтня.
  • В компанії також передбачили регулярне сполучення зі станціями, які "вилетіли" з маршруту. Жителі Ларги, Кам'янець-Подільского і Дунаєвець можуть сісти на поїзд №127/128 Ларга-Чернігів, який був оперативно призначений. Причому, якщо ними були раніше придбані квитки на потяг №117/118, то ними можна скористатись.
  • У Гречанах можлива посадка на обидва потяги: №117/118 і №127/128.
  • Тим часом поїзд № 117/118 рухатиметься об'їзним шляхом через Тернопільщину, що дасть додаткову можливість жителям Тернополя і Заліщиків дістатися Чернівців, Чернігова або Києва.

Через карстове провалля, що утворилось на Буковині, Укрзалізниця змінила маршрути руху потягів

Що робити з квитками, які були придбані заздалегідь?

"Якщо маєте квиток на посадку, наприклад, зі станції Новоселиця, де обмежено рух через провал у земляному полотні, його можна здати і повернути кошти за квитки. Для цього слід звернутися із заявою та квитком у будь-яку касу вокзалу. Інший варіант — дістатися станцій Ларга або Кам'янець-Подільський і сісти на оперативно призначений поїзд. Нагадаємо, тут діють раніше придбані квитки на поїзд №117/118", - пише прес-служба Укрзалізниці.

Тим часом, Укрзалізниця вже запросила до співпраці спеціалістів із карстових процесів, які мають детально все вивчити на місці і дати роз'яснення з приводу подальшого руху поїздів на перегоні Новоселиця- Мамалига.

Нагадаємо, Укрзалізниця має намір запустити в нічних потягах нову послугу. Тепер у поїздах можна буде на цілком легальних умовах провозити велосипеди.

ДЖЕРЕЛОfacebook