Черешня в Україні продаватиметься за рекордними цінами

Черешня цьогоріч буде делікатесом в Україні, адже через окупацію Мелітополя збір врожаю та подальша його логістика опинилися під питанням. Усі ягоди та фрукти із Запорізької та Херсонської областей будуть на вагу золота.

Черешня в Україні продаватиметься за рекордними цінами - today.ua

Економічний експерт Андрій Блінов попереджає, що ситуація в Україні із цінами на продукти залежить від того, у якому стані перебуває виробництво товарів. Вже зараз зрозуміло, що у червні за межами Запорізької області буде дуже дорога черешня. Невідомо, який ще буде врожай, адже весна цього року доволі холодна.

Черешня в Україні продаватиметься за рекордними цінами

Що стосується полуниці, то тут прогнози більш оптимістичні. Через холодну весну цього року збір полуниці з ґрунту почнеться пізніше, ніж зазвичай. Зокрема, збирання цієї ягоди має, за попередніми прогнозами, розпочатися 10 червня. Теплична полуниця вже з'являється на українських прилавках.

Минулого тижня в Україні почали продавати перші суниці, вирощені в теплицях українськими підприємствами. Незважаючи на війну, тепличні ягоди коштують на 15% дешевше, ніж у мирний 2021 рік. У той же час експерти прогнозують, що цього року в Україні через бої з російськими окупантами буде дефіцит ґрунтової суниці.

Раніше повідомлялося, що в Україні стрімко ростуть ціни і на овочі, зокрема, подорожчав столовий буряк.

ДЖЕРЕЛОagronews.ua