ChatGPT з'явиться в Telegram: хто зможе отримати доступ до нової функції

ChatGPT-4 з'явиться у месенджері Telegram після нового оновлення. Штучний інтелект буде вбудований у чат-бот, до якого матимуть доступ лише підписники преміум-версії Telegram.

ChatGPT з'явиться в Telegram: хто зможе отримати доступ до нової функції - today.ua

За даними інсайдерів, звичайні користувачі не матимуть доступу до вбудованої функції ChatGPT. Також поки що неясно, як працюватиме ШІ в месенджері.

У Мережі з'явився скріншот анонсу функції, яка, схоже, з'явилася у тестовій версії програми. Судячи з цих даних, функціональність ChatGPT-4 реалізують у вигляді офіційного чат-бота.

ChatGPT з'явиться в Telegram: хто зможе отримати доступ до нової функції

На сьогоднішній день є вже чимало неофіційних ботів, які так чи інакше взаємодіють із ChatGPT. Тому його впровадження в Telegram цілком можливо.

Чат-боти зі штучним інтелектом призначені для розуміння та інтерпретації людської мови, забезпечуючи релевантні та точні відповіді. Є розмовні чат-боти, ігрові, чат-боти для фітнесу, криптоботи, для перекладу на різні мови, для пошуку рецептів, фільмів, читання книг, тощо.

Чат-бот із штучним інтелектом в Telegram — це віртуальний помічник на базі штучного інтелекту, який взаємодіятиме з користувачами та надаватиме різні послуги, такі як відповіді на запитання, пропозиції рекомендацій та допомога у виконанні завдань.

Раніше повідомлялося, скільки людей втратить роботу через впровадження штучного інтелекту.