Частині службовців ДСНС відмовили у бронюванні

Автор: Марченко Любов

Попри те, що на працівників ДСНС мобілізація не поширюється, усе ж частина з них бронювання не матиме. Тобто, може бути мобілізований кожний десятий надзвичайник.

Частині службовців ДСНС відмовили у бронюванні  - today.ua

Про це розповів в інтерв’ю одному з українських видань голова ДСНС Андрій Даник.

За словами очільника Державної служби з надзвичайних ситуацій, бронювання поширюється на 90% працівників їхньої структури. Йдеться про оперативний персонал, який заброньований повністю. А от що стосується персоналу, що входить до складу забезпечення, то у нього броні не буде.

"Міністр вже казав: 90% нашого особового складу заброньовані. Бронь у всіх фахівців оперативних служб – тобто, це ті, хто безпосередньо рятує людей. 10% співробітників ДСНС не матимуть броні. Це не оперативний склад, це склад забезпечення. Броні в них не буде, а чи будуть вони мобілізовані, вирішуватимуть ТЦК", - повідомив Даник.

Популярні зараз

Померла актриса Тері Гарр, відома ролями у серіалі “Друзі“ та фільмі “Тутсі“

У сервісних центрах МВС стане більше екзаменаторів із практичного іспиту на отримання водійських прав

Олена Зеленська розповіла про знайомство та початок відносин з майбутнім президентом України

У Польщі виник дефіцит працівників: названо вакансії та зарплати для українських біженців

Ворог полює на українських надзвичайників навіть у тилу

Він також зауважив, що близько півтисячі працівників ДСНС відправились воювати добровільно ще з перших днів повномасштабного вторгнення. Вони героїчно змагаються з ворогом у складі ЗСУ, Нацгвардії та Державної прикордонної служби України. Але для надзвичайників і тилова служба щоденно нагадує театр бойових дій. Так, від початку війни майже сотня працівників ДСНС загинула, рятуючи цивільних громадян у тилу. Та ще майже чотири сотні дістали поранення.  

Частині службовців ДСНС відмовили у бронюванні

"Останнім часом ворог взагалі оголосив полювання на наших співробітників. Всього з початку повномасштабного вторгнення загинули 93 надзвичайники, майже 400 отримали поранення. Але ці цифри з кожним днем, на жаль, збільшуються", - заявив очільник рятувальної служби.

Через півтисячі добровольців, які вийшли зі складу ДСНС, та ще чималу кількість загиблих у тилу українські надзвичайники змушені перебиватися неповним складом. Тому віддати на фронт більше свого оперативного персоналу вони не в змозі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, очільник служби розповів, що у них повсякчас розробляють і запроваджують нові правил безпеки, щоб уберегти персонал від загиблі під час рятувальних робіт. Однак він про ці методи поширюватись на загал не буде, адже ворог також не спить і дуже оперативно реагує на всю інформацію, що виходить від ДСНС. А отже, Андрій Даник готовий буде відверто розповісти про все лише після війни.

Нагадаємо, в Раді запропонували проект економічного бронювання "для бідних".