Частина українців не може отримати свої пенсії у серпні: у Мінсоцполітики назвали причину

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці, які мешкають на тимчасово окупованій території, залишилися без пенсій. Через війну тут не працюють банкомати та відділення Укрпошти. Пенсійний фонд гроші людям перераховує, але отримати їх немає можливості.

Частина українців не може отримати свої пенсії у серпні: у Мінсоцполітики назвали причину - today.ua

Заступник міністра соціальної політики Дар'я Марчак заявила, що забрати свої гроші такі пенсіонери матимуть змогу лише на підконтрольній Україні території. При цьому кошти їм продовжують надходити на банківські картки. На окупованих територіях не працює безготівковий розрахунок, тому люди не можуть витратити гроші навіть розраховуючись за продукти в магазині.

"Держава дбає про своїх громадян, зокрема, про тих, хто знаходиться на тимчасово окупованих територіях після 24 лютого, а також бойових дій, що знаходяться в зоні. Тому принципова політика, що пенсії продовжують виплачуватись усім громадянам", – сказала заступник міністра.

Частина українців не може отримати свої пенсії у серпні: у Мінсоцполітики назвали причину

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

При цьому у законодавстві зазначено, що якщо людина на тимчасово окупованій території не знімає пенсію зі свого карткового рахунку протягом шести місяців, їй можуть припинити нарахування. Після того, як пенсіонер повідомить особисто Пенсійний фонд, що він знову має доступ до рахунку, виплату пенсії йому відновлять.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Мінсоцполітики закликають громадян з окупованих територій переїжджати до безпечних регіонів, щоб отримувати в повному обсязі державні виплати та соціальний захист.

Раніше повідомлялося, що пенсії для жінок в Україні можуть збільшитись на 9%.

Головне