Біткоїн вперше з травня подолав психологічну позначку в $50 тисяч

Вартість біткоїна різко підскочила до 50 тисяч доларів. Ще 22 серпня криптовалюта коштувала 49,3 тисячі доларів, але за добу ситуація змінилася.

Біткоїн вперше з травня подолав психологічну позначку в $50 тисяч - today.ua

Таким чином, біткоїн подолав психологічну позначку, до якої він не наближався з 15 травня, коли курс перевищував 50,1 тисяч доларів.

Напередодні в квітні курс біткоїна вперше перевищив позначку в 65 тисяч доларів і почав знижуватися. У липні його ціна впала нижче 30 тисяч доларів і знову почала зростати. Сталося це після того як Ілон Маск ще більше пов'язав Tesla з крипторинком. Біткоїн вперше з травня подолав психологічну позначку в $50 тисяч Компанія Ілона Маска почала тісно бути пов'язана з криптовалютою ще з лютого. Тоді Tesla купила біткоїнів на 1,5 мільярда доларів, а незабаром компанія заявила, що почне приймати оплату біткоїнами. Ця новина спровокувала зростання як вартості акцій компанії, так і криптовалюти.

Біткоїн далеко не стабільна валюта, яка дешевшає і дорожчає на фоні в тому числі заяв великих компаній, оцінок регуляторів різних країн, тощо. На даний момент покупкою біткоїнів активно займаються інституційні інвестори і великі фонди, що призведе до збільшення капіталізації криптовалюти вже найближчим часом. Відмітка в 50 тисяч доларів може бути не кінцевою в 2021 році.

Раніше повідомлялося, як зміниться курс долара в Україні до кінця року.

ДЖЕРЕЛОkorrespondent.net