Біткоїн впав нижче 40 тис. доларів вперше за місяць

Біткоїн впав нижче позначки 40 000 доларів США вперше з серпня. Падіння криптовалюти відбулося через критику з боку регуляторів, передає Bloomberg.

Біткоїн впав нижче 40 тис. доларів вперше за місяць - today.ua

У понеділок, 20 вересня, біткоїн впав на 3,2% - до $39 612. Вже в середу, 22 вересня, криптовалюта піднялася на 2,9% - до $42 132. Це стало несподіванкою для майнерів, які ледве встигають робити будь-які прогнози.

Вартість біткоїна по Києву станом на 12:50 становила $42 399. Не виключено, що до кінця дня 22 вересня курс криптовалюти виросте ще більше. Біткоїн впав нижче 40 тис. доларів вперше за місяць В останній раз курс біткоїна коливався на початку серпня, коли криптовалюта падала до $38 163.

На сьогоднішній день інвестори побоюються поширення боргової кризи в China Evergrande Group, а також з нетерпінням чекають того, як пройде сьогоднішнє засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США, що винесе рішення по ставці.

За словами керуючого партнера і співзасновника криптовалютної компанії Nexo Ентоні Тренчева, біткоїн не застрахований від розпродажу ризикованих активів на традиційних ринках. Якщо курс криптовалюти протримається стабільним хоча б 200 днів на рівні $46 тис., тоді інвесторам нема чого хвилюватися.

Раніше повідомлялося, що курс долара до кінця вересня послабить українську гривню.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua