Біткоїн та Ethereum подешевшали на 60%: аналітики прогнозують подальше зниження курсу криптовалюти

Курс криптовалют швидко йде вниз. За прогнозами аналітиків, найближчим часом біткоїн і Ethereum чекає на крах. На це вказує аналіз графіків курсу фінансиста Пітера Шіффа.

Біткоїн та Ethereum подешевшали на 60%: аналітики прогнозують подальше зниження курсу криптовалюти - today.ua

За даними Chart Watcher 22V, "ефір" може впасти ще на 80%, слідом за біткоїном.

Пітер Шіфф, гендиректор компанії Euro Pacific Capital, вказав на своєму графіку, що відображає стрибки курсу біткоїну, "подвійну вершину" та списи, які він назвав "голова і плечі". Шифф вважає, що таке поєднання говорить про те, що біткоїн чекає падіння з сьогоднішніх $30,6 тис. до $8 тис. Біткоїн та Ethereum подешевшали на 60%: аналітики прогнозують подальше зниження курсу криптовалюти Інший аналітик, Джон Рок, який працює в компанії 22V Research, зазначив, що курс Ethereum упав приблизно на 60%, у порівнянні з листопадом. За його словами, це ще не кінець і Ethereum може в майбутньому просісти ще на 80%. Таким чином, його мінімальна ціна складе близько $420, хоча зараз криптовалюта торгується на рівні $2 тис.

Багато інвесторів, які вклали гроші в біткоїн, втратили статки через обвал курсу. З листопада 2021 по травень 2022 року курс біткоїну просів на 55%. На сьогоднішній день курс біткоїну впав до $27 000, Ethereum торгується нижче за $2200.

Раніше повідомлялося, що в Україні незабаром можуть скасувати фіксований курс долара.

ДЖЕРЕЛОfocus.ua