В Індонезії заборонили використовувати криптовалюту як платіжний засіб. Ймовірно, незабаром це відбудеться і в інших мусульманських країнах, оскільки криптовалюта підпадає під опис гріха в Корані.
Національна рада улемів (НСУ), як найвищі релігійні збори країни, заборонила мешканцям Індонезії використовувати криптоактиви як валюту.
Після експертних слухань, що відбулися 11 листопада, голова релігійних указів Асрорун Ніам Шолех заявив, що рада виявила у криптовалюті "елементи невизначеності, парі та шкоди". Відповідно, вона підпадає під поняття "харама", тобто забороненого в Корані.
Озвучене рішення Національної ради улемів не повністю зупинило торгівлю криптовалютою в Індонезії. Подібний указ прийнято з метою утримати мусульман від інвестицій у криптоактиви, що може призвести до скорочення їхнього випуску в країні.
Статут біткоїна в Індонезії досить нестабільний. Криптовалюта незаконна, але торгувати нею не заборонено. За даними індонезійського регулятора торгівлі товарними ф'ючерсами Bappebti, станом на травень 2021 року в країні налічувалося близько 4,45 мільйонів криптоінвесторів.
Раніше повідомлялося, що біткоїн за добу виріс на п'ять відсотків і встановив новий абсолютний рекорд.