Біткоїн до грудня буде коштувати $450 000 - прогноз криптоаналітика

Біткоїн продовжує то падати, то рости, що викликає дискусії аналітиків по всьому світу. Одні пророкують криптовалюті стрімке падіння, а хтось переконаний, що до нового року біткоїн буде продовжувати набирати обертів і дійде до позначки $ 450 000.

Біткоїн до грудня буде коштувати $450 000 - прогноз криптоаналітика - today.ua

Зокрема, одним з тих, хто будує оптимістичний прогноз для біткоїна, є криптоаналитик PlanB. Він описав потенційний сценарій для біткоїна до кінця 2021 року, ґрунтуючись на моделі співвідношення запасів до потоку (S2F).

Згідно з його думкою, до жовтня біткоїн оновить історичний максимум. А до кінця року його ціна досягне мінімум $135 000, а максимум підніметься до $450 000.

PlanB розраховує на сприятливий збіг обставин і сподівається, що його прогнози себе виправдають. Біткоїн до грудня буде коштувати $450 000 - прогноз криптоаналітика Після останнього висловлювання Ілона Маска курс біткоїна злетів до 40 тисяч доларів. Крім того, днями інвесторів обрадував президент Сальвадору, який оголосив біткоїн визнаною валютою і одним з платіжних засобів в своїй країні. Це також зміцнило віру в криптовалюта.

Криптоаналітики вважають, що інші країни візьмуть приклад з Сальвадору і зроблять біткоїн законним платіжним засобом нарівні з національними валютами.

Раніше повідомлялося, хто пророкує біткоїну якнайшвидший провал курсу до 20 тисяч доларів.

ДЖЕРЕЛОinvesting.com