Білл Гейтс віддав своїй дружині Мелінді акцій на 3 мільярди доларів: подробиці розлучення мільярдера

Мелінда Гейтс, яка подала на розлучення зі своїм чоловіком-мільярдером, вже отримала від нього акції різних компаній на суму в 3 мільярди доларів. Втім, це, очевидно, не останні гроші, які один із найбагатших чоловіків світу віддасть своїй дружині у ході розлучення. У пари не було шлюбного контракту, і тепер вони ділитимуть свої статки, як визначить закон, і як підкаже совість.

Білл Гейтс віддав своїй дружині Мелінді акцій на 3 мільярди доларів: подробиці розлучення мільярдера - today.ua

Тут впору якраз пригадати відомий анекдот: чи може дружина зробити свого чоловіка мільйонером? Звісно може, якщо чоловік до того був мільярдером, говорить анекдот. У Білла Гейтса, статки якого Forbes оцінює у 130, а Bloomberg – у 146 мільярдів доларів, до такого, очевидно, не дійде. Але статки його стануть меншими.

Ще не було суду та офіційного поділу майна, а мільярдер вже "добровільно" віддав дружині акції компаній на суму в 3 мільярди доларів. Їх передала Мелінді Гейтс інвестиційна компанія Cascade Investment, яка належить Гейтсу. Отже, наразі Мелінді дісталися акції таких відомих компаній як John Deere, що займається виробництвом сільськогосподарської техніки, і Coca-Cola Femsa, яка виробляє напої у Мексиці, а також Канадської національної залізниці.

Очевидно, це лише початок поділу майна, за яким настане подальша передача активів від колишнього чоловіка колишній дружині.

Білл Гейтс віддав своїй дружині Мелінді акцій на 3 мільярди доларів: подробиці розлучення мільярдера

Здається, ніхто з них цього не хотів. Шлюб Мелінди і Білла Гейтса вважався одним із найміцніших у світі ввеликих грошей, і обоє виглядали цілком щасливими у такому подружньому союзі. Міцність шлюбу скріплювали не лише спільно нажиті статки, але й троє спільних дітей. Та в якийсь момент стосунки дали тріщину. Подружжя намагалося зберегти сім'ю, але ці спроби виявились марними. Причому ні Мелінда, ні Білл не називають причину розлучення.

Одні кажуть, що розлучницею стала 36-річна перекладачка-китаянка Шеллі Вонг. Мовляв, заради неї 65-річний Білл забув про сім'ю та з головою поринув у пригоди нового кохання. Однак сама Шеллі всіляко заперечує цю версію, наголошуючи, що її з Біллом пов'язують лише ділові стосунки. А згодом з'явилась інша версія щодо причини розлучення. Начебто Мелінда Гейтс  не змогла простити чоловікові його контактів із мільйонером-педофілом Джеффрі Епштейном.

Втім, що чи хто не був би причиною розлучення, але процес уже пішов. Як каже сама Мелінда Гейтс, їхній шлюб, який тривав 27 років, тепер "безповоротно зруйнований". Судячи з усього, і Біллу це розлучення дається нелегко. І не лише тому, що він втрачає гроші. Очевидно, втрата в обох набагато більша.

ДЖЕРЕЛОglavcom