Білл Гейтс назвав найзручніший смартфон, яким користується сам

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс вперше розповів, яким смартфоном він користується. Мільярдер вважає найзручнішим сучасним девайсом смартфон Samsung Galaxy Z Fold 3. Саме такий пристрій цілодобово знаходиться у руках Гейтса.

Білл Гейтс назвав найзручніший смартфон, яким користується сам - today.ua

"У мене є Android-смартфон – це Galaxy Z Fold 3. Я пробував різні пристрої. Такий екран замінює мені і відмінний портативний ПК, і телефон", – прокоментував Білл Гейтс.

Як відомо, корпорація Гейтса Microsoft давно співпрацює з Samsung. На смартфонах Samsung встановлено багато сервісів компанії Гейтса. Крім того, сервіс Your Phone, що дозволяє синхронізувати смартфони з Windows, також має деякі ексклюзивні функції для телефонів Galaxy.

Смартфон Galaxy Z Fold 3, яким користується Білл Гейтс, це складений пристрій з двома екранами 6,2 дюйми. На такому смартфоні зручно переглядати фільми, працювати та грати в ігри. Дисплей AMOLED Infinity Flex зі співвідношенням сторін 22,5:18 не має отворів для камери, тож нічого не заважає користувачу насолоджуватися переглядом.

Білл Гейтс назвав найзручніший смартфон, яким користується сам

Перший складений пристрій у світі  Galaxy Z Fold 3 має захист екрану від води, стильну та міцну металічну рамку, потовщене скло. Смартфон оснащений унікальною камерою та телеоб'єктивом на 12 МП, та селфі камерою на 10 МП.

Раніше повідомлялося, чому смартфон не бажано заряджати через ноутбук.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua