Банки розповіли, як повернути гроші з банкомату чи терміналу, якщо вимкнули електроенергію

В Україні продовжуються регулярні відключення світла через ракетні обстріли окупантів. Частина банкоматів та терміналів у такі періоди перестає працювати. Багато людей скаржаться, що іноді не встигають зняти свої кошти, коли банкомат раптово відключається, але з карт вони списуються. 

Банки розповіли, як повернути гроші з банкомату чи терміналу, якщо вимкнули електроенергію - today.ua

Алгоритм дій у таких ситуаціях розповіли у ПриватБанку. Українці можуть повернути свої кошти, які їм не видав банкомат, але для цього слід подати заявку до відповідного банку про повернення коштів.

Так, відразу після того, як зірвалася операція зі зняття коштів через відключення електрики, власнику картки потрібно зателефонувати за гарячою лінією 3700 (якщо у нього картка ПриватБанку) і подати заявку на повернення коштів. Необхідно повідомити номер терміналу, його адресу, внесену суму та приблизний час проведення операції.

Банки розповіли, як повернути гроші з банкомату чи терміналу, якщо вимкнули електроенергію

Коли заявку буде опрацьовано і гроші в терміналі перерахують, недоотримані кошти повернуть людині на картку, пояснили у фінустанові.

Нагадаємо, що крім банків та банкоматів, українці під час війни можуть знімати готівку з карток також на касах магазинів, аптек та АЗС. Для цього необхідно сплатити будь-яку покупку карткою та попросити касира зняти з неї потрібну суму готівки. Отримати можна від 500 до 6000 гривень. Великі суми касири зазвичай не видають, оскільки їм також потрібні гроші в касі. Також зняти гроші з картки можна на Укрпошті та на Новій Пошті.

Раніше повідомлялося, яка нова функція з'явилася у терміналах ПриватБанку.

ДЖЕРЕЛОdengi.ua