Після підвищення облікової ставки НБУ банки, хоч і повільно, але все ж таки підвищують ставки за депозитами для населення. Причому щедріші відсотки пропонують невеликі банківські установи. Є кілька банків, у яких розмістити депозити в гривнях найбільш вигідно.
Про те, де можна з більшоб вигодою розмістити свої заощадження у гривнях, розповіло видання finance.ua.
На тлі інфляції, яка до кінця року обіцяє перевищити 30%, багато українців прагнуть хоч якось зберегти свої заощадження. Хтось скуповує іноземну валюту. А хтось воліє зберігати гроші у гривнях. Однак, щоби не дати їм остаточно знецінитись, гроші кладуть на депозит.
У кого зараз найвигідніші відсотки за депозитами
РВС Банк пропонує депозит із промовистою назвою "Переможний" під 20,5% річних строком на три місяці. При цьому вкладнику піде прибуток із розрахунку 20% річних, а 0,5% банк віддасть на утримання ЗСУ.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Що важливо: вкладник має право поповнювати депозит протягом терміну його дії.
Мінімальна сума, яку можна покласти на депозит, – 1000 гривень, максимальна – не обмежена. Відсотки виплачують після закінчення строку вкладу. При цьому термін дії депозиту не може бути продовжений автоматично. Але й вкладник також не має права достроково розірвати договір та забрати гроші.
Ще один депозит "Переможний" пропонує своїм вкладникам Альянс банк. Він також пропонує депозит на 3 місяці під 20% річних.Однак тут на вклад беруть мінімальну суму у розмірі 5000 гривень.
Відсотки за депозитом можна отримувати як щомісяця, так і після закінчення його срока. Поповнювати депозит упродовж його терміну тут не можна. Немає також автопролонгації вкладу. І клієнт не має права на дострокове розірвання депозитного договору.
На третій позиції з 17% річних розташувався Радабанк. Такий дохід у ньому обіцяють вкладникам за депозитом "ОГО на строк".
Мінімальна сума вкладу – 1000 грн. Відсотки виплачують після закінчення терміну. Цей депозит має автоматичну пролонгацію. Однак якщо клієнта це не влаштовує, він може її відключити.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні прогнозують банкрутство 12 банків.