Багатьом українцям обіцяють дати фінансову допомогу від ООН: хто може розраховувати

Українцям знову доступна фінансова допомога від ООН. Вона розрахована широкий спектр одержувачів. Звісно, ​​насамперед на неї можуть розраховувати люди, які опинились у тяжкому чи скрутному становищі через повномасштабну війну в Україні.

Багатьом українцям обіцяють дати фінансову допомогу від ООН: хто може розраховувати - today.ua

Про те, хто може розраховувати на виплату допомоги від ООН, можна детально дізнатися за посиланням: https://help.unhcr.org/ukraine/uk/multi-purpose-cash-assistance-programme-for-idps/

Розмір фінансової допомоги від ООН становить 6600 гривень на одну особу. Гроші не виплачують одразу, а протягом трьох місяців – по 2200 гривень.

Розраховувати на виплату допомоги від ООН можуть люди, які належать до таких категорій:

  1. Внутрішньо переміщені особи, які змінили місце проживання після 24 лютого 2022 року.
  2. Населення, яке постраждало внаслідок воєнних дій у таких областях: Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській, Чернігівській, Сумській.
  3. Люди, які повернулися до себе додому після того, як змушені були тимчасово переїхати в інший регіон.

Багатьом українцям обіцяють дати фінансову допомогу від ООН: хто може розраховувати

Однак це не означає, що всім громадянам, які належать до цих категорій, гарантовано нададуть фінансову допомогу від ООН. На допомогу можуть розраховувати лише окремі громадяни або сім'ї, які відповідають одному чи декільком таким критеріям вразливості:

  • сім'я, в якій є лише один із батьків (батько чи мати), з одним або більше дітьми молодше 18 років, або зі старими людьми (55 років і старше);
  • сім'я, яку представляє самотня людина похилого віку або кілька людей похилого віку (55 років і старше), або старший глава сім'ї з однією дитиною або декількома дітьми віком до 18 років;
  • сім'я з однією або декількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);
  • прийомні сім'ї, які займаються дітьми без супроводу, і дітьми, розлученими з батьками, причому це має бути підтверджено документально.

Крім того, на допомогу можуть претендувати сім'ї, в яких дохід на душу не перевищує 5400 грн, а також сім'ї, які раніше не отримували допомоги від ООН.

Нагадаємо, що українці також можуть отримати по 27 тисяч гривень від центру зайнятості. Ці гроші не виплачують готівкою, а дають на навчання.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel