АТБ відкриває відділ кулінарії в своїх супермаркетах: українцям представили асортимент страв

Мережа супермаркетів АТБ приготувала для своїх покупців приємну новину. Тепер українці зможуть придбати в магазинах мережі не лише продукти, а й готові страви. АТБ відкрила перший в мережі відділ вагової кулінарії АТБ-Кафе, який розташований у Київській області.

АТБ відкриває відділ кулінарії в своїх супермаркетах: українцям представили асортимент страв - today.ua

Перша кулінарія АТБ вже відкрита в передмісті Києва, селі Лісники. Найближчим часом компанія планує обладнати ще 25 магазинів АТБ по всій Україні з подібними відділами фасованої кулінарії під власним брендом АТБ-Кафе.

Асортимент запропонованих для покупців страв складається з 42 позицій. Серед них - десерти, салати, гарніри, м'ясні і рибні страви, а також копченості та морепродукти.

АТБ відкриває відділ кулінарії в своїх супермаркетах: українцям представили асортимент страв Перше АТБ-кафе в Лісниках почало працювати в тестовому режимі. Продавці будуть вивчати кулінарні уподобання покупців і вносити зміни до асортименту. На основі статистики, будуть відкриватися відділи кулінарії й в інших магазинах.

Щоб запустити лінію готової їжі, АТБ побудувала з нуля спеціальний цех, який оснащений високопрофесійним обладнанням з дотриманням усіх європейських стандартів і сертифікований за системою HACСP.

Раніше повідомлялося, що в АТБ почали роздавати покупцям платіжні карти, якими можна розраховуватися за покупки і накопичувати бонуси.

ДЖЕРЕЛОnv.ua